aktualne
DomůZahradaZabydlete se letos v létě na zahradě

Zabydlete se letos v létě na zahradě

-

Léto máme v plném proudu, všichni se stěhují na své zahrady, protože v domě je nedýchatelno. A než utrácet horentní sumy za provoz klimatizace bude lepší využít váš „venkovní obývák“ a být na čerstvém vzduchu. Pobyt na zahradě si můžete zpříjemnit mnoha způsoby.

Od pořízení bazénu, až po pohodlné posezení a poležení na zahradním nábytku. Vyhoďte nevzhledné plastové židle a stoly a zajeďte si do obchodu pro nějakou moderní zahradní sestavu.

Moderní zahradní nábytek toho má opravdu hodně co nabídnout. Od snadné udržitelnosti, kdy jej nebudete muset na jaře před každou sezónou muset brousit a natírat, až po pohodlí v podobě polstrování, podsedáků a příjemně měkkých polštářků, do kterých je radost se zabořit po náročném týdnu v práci a relaxovat.

Náš tip: Budete na zahradě pořádat narozeninovou oslavu a hledáte vhodný dárek? Darujte sadu na malování podle čísel, oslavenec tak dostane dárek, zábavu a ještě k tomu originální dekoraci do svého interiéru.

Jste-li opravdoví fajšmekři, určitě oceníte zahradní lehátka s přístřeškem, na kterých se zvládne povalovat celá rodina. Malé děti ocení zahradní houpačky, uvidíte, že spaní po obědě díky měkoučkým polstrům na zahradní houpačce, dostane hned nový rozměr.

Když se vydáte do obchodu pro nový zahradní set, věnujte pozornost tomu, jaké je jeho odolnost s ohledem na počasí. Vydrží barvy neustále pražící sluneční paprsky? Obstojí stříšky u houpačky a lehátek i prudší letní liják? Dají se povlaky na polstrech svléknout a jednoduše vyprat v automatické pračce? Raději si připlaťte za kvalitní kousky, jejichž údržba vás nebude zatěžovat, ať máte více času na odpočinek.

Must Read

- Reklama -PR článek