aktualne
DomůRady a TipyBeton v interieru je trendy

Beton v interieru je trendy

-

Betonová pohledová stěrka je moderním a zároveň nadčasovým řešením, nejen při požadavku na vzhled pohledového betonu, ale i jakéhokoliv jiného přirozeně působícího luxusního povrchu. Betonovou stěrku je možné aplikovat na podlahu, jako omítka na stěnu v obývacím pokoji, stěnu za kuchyňskou linkou, schody, do koupelny včetně sprchového koutu, nábytek, krb, v exteriéru a třeba i v bazénu.

Dekorativní – dekorační betonová stěrka MicroBond je stylovým, designovým a zároveň cenově dostupným řešením pro nejrůznější interiérové i exteriérové povrchy. Vyznačuje se kvalitní americkou recepturou, neomezenou škálou barevných odstínů, struktur, dekorů a funkčností hygienicky bezesparého povrchu.

Certifikáty ISO a CE

Betonové stěrky Ercole a MicroBond dosáhly v testech výsledky, díky kterým byly zařazeny do nejlepší kategorie dle normy ISO EN 16000.Betonová stěrka MicroBond má certifikaci CE dle normy ČSN EN 13813 – Potěrové materiály a podlahové potěry.

Výrobce společnost Ecobeton Italy S.r.l. je držitelem certifikátu ISO 14001 – systém environmentálního managementu. Více informací najdete na firemní webové stránce www.microbond.cz.

Zdravotní nezávadnost a kvalita

Máme až 8x nižší emise CO2 oproti epoxidovým stěrkám. Výroba produktů je šetrná a s maximálním respektem k životnímu prostředí.

Záleží nám na Vašem zdraví, proto Vám nikdy do interiéru nenavrhneme syntetické stěrky, které jsou potenciálně rizikové – naše produkty jsou bezpečné pro použití v interiéru. Tyto skutečnosti jsme schopni deklarovat laboratorními protokoly, které Vám na vyžádání zašleme.

Designová betonová stěrka MicroBond je přírodní produkt na bázi jemné polymer-cementové směsi, obecně známý pod pojmem  mikrocement. Složením a výsledným vzhledem má velmi blízko ke klasickému betonu. Je tedy ideální pro vytváření betonových dekorů. Oproti syntetickým (epoxidovým a polyuretanovým) stěrkám MicroBond poskytuje přirozený a věrně napodobující vzhled betonu.


Interiér můžete zařídit i vkusně, můžete si vybrat z kvalitních značek osvětlení.


Must Read

- Reklama -PR článek