aktualne
DomůRady a TipyPokojovky, které prý přinášejí štěstí, bohatství a zdraví: Znáte je?

Pokojovky, které prý přinášejí štěstí, bohatství a zdraví: Znáte je?

-

Pokojové rostliny jsou nejen příjemné na pohled, ale také chrání před negativními energiemi. Pomocí správně vybraných rostlin si navíc můžete přitáhnout do domu štěstí a bohatství. Nevěříte?
Stejně jako u talismanů, které nosí štěstí, se věří, že takovou vlastnost mají i některé rostliny. Pokud si vyberete některou z těchto, trochu se jí budete věnovat, měla by se vám odvděčit minimálně svojí krásou a vůní. Říká se, že pokud jí budete promlouvat, tak i něčím víc…

Tučnolist – má dopisy jako mince

Jednou z rostlin, která prý přitahuje štěstí a bohatství, je tučnolist vejčitý, známý také pod názvem „dolarový strom“. Tento název dostal proto, že má zelené listy, které se podobají mincím. Věří se, že každý nový dopis bohatství ještě více zvýší. Má malé bílé nebo růžové květy se sladkou vůní, které kvetou brzy na jaře. Chcete-li, aby měli naprosto červenou barvu, dopřejte mu co nejvíce světla. V oblibě je však nejen kvůli své kráse, ale také z důvodu, že je velmi jednoduchý pro pěstování. Tučné listy totiž v sobě zadržují vodu a pokud ho i zapomenete polit, přežije.

Peace Lilies, Monstera, Calathea, Golden Pothos houseplants in gray and white ceramic flowerpots on wooden shelves hanging on a white wall. Houseplants for healthy indoor climate and interior design.

Tučnolist vám přinese bohatství a štěstí.

Must Read

- Reklama -PR článek