aktualne
DomůZahradaBetonový plot představuje dokonalou variantu ochrany majetku

Betonový plot představuje dokonalou variantu ochrany majetku

-

Každý majitel nemovitost nebo třeba průmyslového areálu hledá možnosti jak je zabezpečit proti nechtěné návštěvě, proti okolnímu hluku a prachu. Jednou z možností je betonový plot společnosti BEVES LANŠKROUN s.r.o.

Jak postavit betonový plot?

Jak postavit betonový plot?“ Není to nic složitého. Základ představují tři komponenty – betonová deska, betonový sloupek a koncový betonový sloupek. Průběžné betonové sloupky mají zářezy, do kterých se vsouvají betonové desky. Na konec plotu se pak umístí koncový sloupek. Počet desek a výšky sloupků jsou závislé na celkové výšce betonového plotu. Tu si můžete vybrat ze čtyř variant, v rozmezí jednoho až dvou a půl metrů.

Desky i sloupky se vyrábějí z odolného betonu, který je zpevněný průmyslovou armaturou. Aby byl beton kvalitní, při výrobě se používají různé druhy kameniva. Cement dosahuje výborné pevnosti i odolnosti. Na výběr máte hned z několika barev a vzorů.

Šikovný kutil zvládne betonový plot svépomocí. Také betonový plot cena je velmi přijatelná. Odvíjí se od několika faktorů – barva, typ betonové desky a betonového sloupku.

Proč právě betonový plot?

Neboť slouží nejen jako dokonalá ochrana, ale i jako dekorační prvek zahrady či nemovitosti. Nabízí moderní vzhled. Je odolný vůči jakýmkoli povětrnostním i podnebným podmínkám a nevyžaduje žádnou speciální údržbu ani péči. Jeho montáž je velmi jednoduchá. Dá se snadno a rychle kompletně rozebrat a můžete ho přemístit na jiné místo. Můžete jej natřít fasádní barvou. Lze jej použít pro oplocení zahrady nebo průmyslového objektu. Vytvoří zabezpečené stání pro vaše vozidlo nebo zahradní techniku. Můžete jej využít pro separování kompostu nebo pro oplocení kotců či výběhů určených pro chov hospodářských i domácích zvířat. Je to dokonalá protihluková bariéra.

Must Read

- Reklama -PR článek